Psichologo paslaugos Vilniuje

PSICHOLOGO
PASLAUGOS

Vilniuje

PSICHOLOGO PASLAUGOS VILNIUJE

VŠĮ „Augu pozityviai“ psichologai teikia psichologinę pagalbą vaikams ir jų artimiesiems. Mūsų psichologai gerai supranta ir žino, ką tenka patirti tėvams, auginantiems vaikus su sutrikusia raida arba turintiems autizmo spektro sutrikimų, todėl gali suteikti profesionalią pagalbą ir palaikymą.

Psichologas padės pagerinti gyvenimo kokybę, lavinti emocinio intelekto įgūdžius, pastebėti ir atrasti mažus savo ir vaikų pasiekimus, kuriais galėsite pasidžiaugti, ugdyti pozityvų ir neutralų požiūrį, kad nekankintų išankstinės nuostatos, vertinimai ir pan.

Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus. Psichologinės konsultacijos metu psichologas gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Susidūrus su psichologinėmis problemomis, svarbu nevengti kreiptis pagalbos į specialistus. Psichologas - patyręs savo srities specialistas, kuris gerai išmano atliekamą darbą. Naudodamas pažangius gydymo metodus, jis gali nuodugniai ištirti paciento situaciją bei surasti pačias geriausias išeitis, todėl toks gydymas - itin patikimas bei efektyvus.

Mes orientuojamės į jūsų problemų sprendimą, o ne į procesą. Pirmiausia - įsigilinama į problemos "šaknis", po to sudaromas individualus veiksmų planas, kuriame dalyvauja ne tik psichologas, bet ir pats klientas. Ir po to mes kartu siekiame, kad Jūsų gyvenimas pataptų šviesesnis ir geresnis.

Psichologo paslaugos gali būti reikalingos, jeigu:

Sudėtingi išgyvenimai, nerimas, stresas ar konfliktai gali tapti nuolatinės įtampos, pervargimo, nemigos, nervinio išsekimo ir kitų ligų priežastimi. Norint jaustis geriau, būtina suvokti savo jausmus ir emocijas, suprasti save, savo santykį su pasauliu ir žmonėmis, išmokti naujų elgesio būdų, racionaliai įvertinti savo galimybes. Konsultacijų metu siekiama padėti žmogui susivokti jo paties gyvenime, susikurti savyje tvirtesnį vidinį pamatą, kuris būtų esminė atrama einant asmeninio gyvenimo keliu.

Daugelis patiriame įvairiausių iššūkių – gal tai staigūs pokyčiai, trikdančios situacijos ar ilgai užsitęsę sunkumai, kurie atrodo nepakeliami. Kartais gali pasirodyti, kad su tuo esi paliktas vienas, tačiau taip nėra – tau gali padėti pokalbis su psichologu.

Konsultuoti psichologas gali dėl įvairių, galbūt aukščiau ir nepaminėtų sunkumų. Kreipkitės, ir pirmo susitikimo metu aptarsime Jūsų patiriamus sunkumus, lūkesčius psichologiniam ar psichoterapiniam darbui ir tinkamiausias pagalbos galimybes.

PSICHOLOGO PASLAUGOS VILNIUJE

Psichologinis konsultavimas, psichoterapija

Laikomės požiūrio, kad bazinis žmogaus jausmas apie pasaulį susiformuoja labai anksti, žmogui tik vystantis, o augant problemų atsiranda tada, kai mūsų aplinka pasikeičia, o požiūris į pasaulį nepakinta. Liekame įsikibę į senuosius elgesio būdus, kurie naujoms situacijoms jau nebetinka. Čia gali padėti psichologas – nuodugniai išsiaiškinti, kaip turimos nuostatos daro įtaką Jūsų savijautai, santykiams bei priimamiems sprendimams ir kartu su Jumis ieškoti naujų būdų sunkumams spręsti.

Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje. Tai saugi erdvė, kurioje išmoksi pamilti save ir gyvenimą.

Netylėkite

Pasiruoškite

Būkite atviri

Būkite nuoširdus

Nebijokite klausti

Scroll to Top