Logopedo paslaugos Vilniuje

LOGOPEDO
PASLAUGOS

Vilniuje

Logopedas – tai specialistas, kuris dirba su vaikais ir suaugusiais, turinčiais kalbos ir kalbėjimo sutrikimų. Pastaruoju metu vis daugėja vaikų, turinčių kalbos ir komunikacijos sutrikimų, todėl logopedo vaidmuo vaiko kelionėje sklandaus, taisyklingo ir rišlaus kalbėjimo link yra be galo svarbus.

Kalba yra viena pagrindinių priemonių bendrauti, komunikuoti ir išreikšti save bei savo jausmus. Laiku neišmokus kalbėti, vėliau gali tekti susidurti su bendravimo, pasitikėjimo savimi, pasaulio pažinimo ir kitomis problemomis. Kuo anksčiau bus pastebėtas kalbos ar kalbėjimo sutrikimas, tuo lengviau ir greičiau juos bus galima pašalinti. Todėl ypatingai svarbu laiku kreiptis pagalbos į specialistus ir imtis priemonių, kurios padėtų kalbos sutrikimus įveikti.

LOGOPEDO PASLAUGOS VILNIUJE

Sudaromas individualus planas

Naudojantis geriausiomis koregavimo technikomis - logopedas parinks geriausią planą skirtą koreguoti kalbos sutrikimus.

LOGOPEDO PASLAUGOS VILNIUJE

Sudaromas individualus planas

Naudojantis geriausiomis koregavimo technikomis - logopedas parinks geriausią planą skirtą koreguoti kalbos sutrikimus.

Logopedo tikslas išsiaiškinti ir įvertinti kalbos sutrikimo priežastis bei pobūdį ir padėti šiuos sutrikimus pašalinti arba sušvelninti. Nustačius kalbos, kalbėjimo, tarimo, komunikacijos, balso valdymo, rijimo ar kt. sutrikimus, logopedas paskiria programą, pagal kurią su vaiku dirba individualiai arba grupėje. Vaikas, besimokydamas kalbos, tuo pačiu išmoks geriau išreikšti savo mintis ir jausmus, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi ir geriau suvoks jį supantį pasaulį. Laisviau ir lengviau bendraujantis vaikas jausis bendruomenės dalimi, o tai suteiks jam ir saugumo jausmą.

VŠĮ „Augu pozityviai“ profesionalūs logopedai dirba su įvairaus amžiaus vaikais. Jie atlieka logopedinį kalbos ir kalbėjimo ištyrimą, konsultuoja, nustato sutrikimą, jo pobūdį ir lygį. Kiekvienam yra parengiami individualūs planai, atsižvelgiant ne tik į amžių ir kalbos sutrikimą, bet taip pat ir raidos sutrikimus, jei tokių esama. Mūsų specialistai dirba tiek individualiai, tiek grupėse ir taiko šiuolaikinius logopedinius metodus, pratimus, žaidimus ir kitas inovatyvias priemones, padedančias efektyviai pašalinti kalbos ar kalbėjimo sutrikimus.

Logopedo veiklos kryptys

Logopedo paslaugos kaina

Priklauso nuo susitikimų skaičiaus ir trukmės. Kiekvienu atveju derinama individualiai.

Logopedo nauda

Tiktais tinkamai atliekant įvairius pratimus, klientai gali puikiai ir sklandžiai kalbėti, bei lengviau dėstyti mintis. Logopedo paslaugos atliekamos kvalifikuotų specialistų, pagal naujausias rekomendacijas.

Lavinama artikuliacinė, rankų pirštų motorika

Ugdomas kalbos gramatinis taisyklingumas bei rišli kalba

Lavinamas girdimasis suvokimas

Turtinamas aktyvusis ir pasyvusis žodynas

Tikslinamas gimtosios kalbos garsų tarimas

Lavinamas regimasis, erdvės, laiko suvokimas

Mokoma taisyklingo kalbinio kvėpavimo

Formuojamas kalbos ritmas

Scroll to Top