Apie mus

apie
mus

VŠĮ „Augu pozityviai“ – tai pozityvi ir draugiška specialistų komanda, kuri suteikia profesionalią pagalbą šeimoms, susiduriančioms su įvairiais sunkumais auginant vaikus. Savo komandoje turime stipriausius specialistus, kurie žinių semiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl taikome pačius naujausius ir efektyviausius metodus. Nuolat giliname ir tobuliname savo žinias, kurias pritaikome praktikoje, kad pasiektume geriausius rezultatus.

Neišlavėjusi smulkioji motorika, prasti socialiniai, apsitarnavimo, rašymo įgūdžiai gali ypatingai apsunkinti tiek vaiko, tiek suaugusiojo gyvenimą. Susidūrus su šiomis problemomis vaikas gali prarasti motyvaciją ne tik smalsiai tyrinėti aplinką, bet ir apskritai tobulėti kaip asmenybė. Todėl svarbu laiku pastebėti, kas vaikui sekasi sunkiau, kokios pagalbos jam reikia ir nebijoti kreiptis į specialistus.

Vaikams, kurių raida sutrikusi/sulėtėjusi ar turintiems autizmo spektro sutrikimų, veiksmingais ir pripažintais metodais padėti bei palengvinti prisitaikymą visuomenėje. Taikome tik patvirtintus, tyrimais pagrįstus metodus.

Su vaikais ir jų artimaisiais dirbame tiek individualiai, tiek grupėse, atsižvelgiant į vaiko gebėjimus ir turimus įgūdžius. Padedame vaikams lavinti pažintinius, socialinius, emocinius ir kt. įgūdžius. Didžiausią dėmesį skiriame kalbos, kalbėjimo ir socialinių įgūdžių lavinimui, nes jie yra vieni svarbiausių vaiko integracijai mūsų visuomenėje.

Taip pat konsultuojame tėvus ir globėjus vaikų elgesio korekcijos klausimais, padedame stiprinti jų tarpusavio ryšį, kad vaikai ir artimieji galėtų geriau vieni kitus suprasti. Mokome vaiko artimuosius taikyti įvairias metodikas, kurios palengvintų jų ir jų vaikų kasdienybę. Tikime, kad vieningas, komandinis specialistų ir tėvų darbas gali padėti pasiekti maksimaliausius rezultatus.

Teikiame šias paslaugas:

Profesionalūs specialistai

Savo komandoje turime stipriausius specialistus, kurie žinių semiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl taikome pačius naujausius ir efektyviausius metodus. Nuolat giliname ir tobuliname savo žinias, kurias pritaikome kasdieninėje veikloje.

Klientų atsiliepimai

Vertiname kiekvieną susitikimą ir stengiamės suteikti geriausias paslaugas. Su meile ir džiaugsmu atliekame savo darbą, suteikdami kiekvienam klientui džiaugsmo.

Scroll to Top